• 02
 • banner-1
 • banner-2
 • banner-3
 • banner-4
 • banner-5
 • shërbim

  shërbim

  Nëse kjo është e para-shitjes ose pas shitjes, ne do t'ju ofrojë shërbimin më të mirë për të le ju e dini dhe të përdorin produktet tona më shpejt.
 • Përparësitë

  Përparësitë

  Produktet tona kanë cilësi të mirë dhe kredi të na mund të krijuar shumë filiale dhe shpërndarësit në vendin tonë.
 • teknologji

  teknologji

  Ne vazhdojnë në cilësi të produkteve dhe kontrollin në mënyrë rigoroze proceset prodhuese, e angazhuar për prodhimin e të gjitha llojeve.
 • 公司介绍-图片2
 • 公司介绍-图片

Rreth nesh

Guangdong Snowland Refrigeration Equipment Co. Ltd

Guangdong Snowland Refrigeration Equipment Co ,. Ltd (shkurtuar si "Snowland") është e vendosur në një bazë të rëndësishme prodhuese në qytetin e Kinës-Foshan. Kompania jonë është një ndërmarrje moderne, është e specializuar në prodhimin e akull makinë të plotë-automatike direkt bllok ftohje, makine bie akull, makine tub akull dhe pajisjeve lidhur Marrja akull. Ajo kombinon R & D, prodhimit, instalimin, mirëmbajtjen, respektimi konceptin e menaxhimit të "cilësisë së parë, reputacionin e parë, shërbimi i parë", produktet tona eksportohen në më shumë se 80 vende dhe rajone në vend dhe jashtë vendit, dhe kanë fituar vlerëson të mirë nga klientët . Produkti ynë miratojë me famë botërore pajisje markë dhe të sistemit të menaxhimit të prodhimit të klasit të parë, të cilat mund të sigurojnë produkte të përsosur të cilësisë.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!