• banner-1
 • banner-2
 • banner-3
 • banner-4
 • banner-5
 • Сервис

  Сервис

  Без разлика дали тоа е пред-продажба и по-продажба, ние ќе ви даде најдобра услуга за да знаете и да ги користат нашите производи побрзо.
 • предности

  предности

  Нашите производи имаат добар квалитет и кредит за да ни може да се постави многу филијали и дистрибутери во нашата земја.
 • технологија

  технологија

  Ние се истрае во квалитети на производите и строго го контролираат процесот на производство, посветени на производство на сите видови.
 • 公司介绍-图片2
 • 公司介绍-图片

за нас

Гуангдонг Snowland ладење Опрема копродукции, ООД

Гуангдонг Snowland опрема за ладење Co ,. Ltd (скратено како "SNOWLAND") се наоѓа во еден важен производствена база во градот Кина-Foshan. Нашата компанија е модерна компанија е специјализирана во производство целосна автоматска машина директно ладење блок мраз, шушка мраз машина, цевка мраз машина и поврзани со правење мраз опрема. Тоа е комбинација на R & D, производство, инсталација, одржување, да се почитуваат за управување со концептот на "квалитет прво, угледот прво, сервисот", Нашите производи се извезуваат во повеќе од 80 земји и региони во земјата и во странство, а имаат освоено добри пофалби од клиенти . Нашите производи се донесе светски познатиот бренд опрема и прва класа производство систем за управување, што може да се обезбеди совршен квалитет на производите.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!